Jump to content
Sign in to follow this  
BesiktasCarsi

Les équipes Que Vous Aimeriez (re)voir En Süperlig?

Recommended Posts

Intéressant le topic :)

Moi je dirais bien, Vestel Manisaspor, Rizespor, Samsungspor :D Samsunspor et Karsiyaka.

( ((

\ =\

_\_ `-\

(____))( \----

(____)) _

(____))

(____))____/----

Moi je dirais Vestel, Karsiyaka et Altay...Ca fera un derby en+ (bien plus chaud que le derby de Ankara)

Edited by Boulard91

galatasaray-icon.png

Manisa, Karsiyaka et Bolu pour cette saison. J'aurais aimé Altay aussi mais trois promus de la même région ça fait trop je trouve.

Edited by seko

Je rêve de voir Corumspor aka (Yorumspor :lol:) en SuperLig !

( ((

\ =\

_\_ `-\

(____))( \----

(____)) _

(____))

(____))____/----

Rizespor, Malatya et a plus petite doze Samsunspor sa ferait plaisir à la place des équipes de quartier d'Istanbul :ninja:

Alpay Özalan a repris Siirtspor. Le but d'Alpay est d'amener cette équipe jusqu'à l'élite et de construire un nouveau stade. Sergen avait dans le passé joué quelques mois à Siirt.

Alpay artık Siirtspor'un patronu

27 Mart 2010 Cumartesi 17:49

1269704943-000kucuk.jpg

Siirt Futbol Faaliyetleri adlı bir şirket kuran eski futbolcu Alpay Özalan, Siirtspor’un patronu oldu. Şirketin yüzde 1 hissesi de Fadıl Akgündüz ve ailesine ait.

A Milli Futbol Takımı ve Beşiktaş’ın unutulmaz oyuncularından Alpay Özalan, futbol kulübü sahibi oldu. Alpay Özalan, yönetim kurulunda yer aldığı ve bir dönem futbolcusu olduğu

ARTIK SİİRTSPOR'UN PATRONU

Bir dönem İngiltere ve Güney Kore’de de top koşturan Özalan, bu ay Siirt’te ‘Siirt Futbol Faaliyetleri’ adlı bir şirket kurdu. 200 bin lira sermayeli şirketin yüzde 99’u Özalan’a ait. Ancak şirketin bir diğer ortağı da bir zamanlar patronu olduğu Jet-Pa nedeniyle adı ‘Jet Fadıl’a çıkan Siirtli işadamı Fadıl Akgündüz.

Geçen yıl Siirtspor başkanlığına Akgündüz, asbaşkanlığa da Alpay Özalan getirilmişti. Teknik direktörlük yapmak yerine hep takım sahibi olmayı hayal ettiğini söyleyen Alpay Özalan, şunları anlatıyor:

“Bu takımı aldım. Hayatıma değişik bir platform seçmek istedim. Türkiye’de 20 bine yakın antrenör var. Ben ise yurtdışında, Avrupa ve Asya’da çok değişik deneyimler elde ettim. Bir kulübün nasıl yönetileceğini çok iyi inceledim. Kulüp için en iyisi şirketleşmek. Siirtspor’u şirketleştirdik. Takımın yüzde 99’u da benim oldu. Amacımız hem para kazanmak, hem de iyi işler yapmak.”

STADYUM İNŞAA EDECEK

Siirtspor’un 3. ligde oynadığını hatırlatan Özalan, 3 yıl içinde fire vermeden takımı 1. lige taşıyacağını söylüyor. Özalan şöyle diyor:

“Takımın Güneydoğu’da olması ayrı bir güzellik. Oradaki halka birşeyler vermek istedik. Yıllar önce de Fadıl Akgündüz takımı 3. ligden 3 yılda 1. lige taşımıştı. Siirt’te büyük bir stadyum projemiz var. Futbolcular tesis sıkıntısı olduğundan Siirt’e maçtan maça gidiyor. Tesis de yapacağız. Bu arada 1. lige çıkınca bile bu takımda yabancı olmayacak. Çünkü yabancı futbolcunun hep Türk futbolcusunun önüne geçtiğini düşünüyorum.”

c'est une bonne initiative que fait alpay

bonne chance à lui ! :)

022v.png

muslera.jpg

L'année prochaine j'espère voir Samsunspor, Konyaspor et Altay (ou ksk)

Samsunspor-logo-4BDAA46450-seeklogo.com.brand.gifAltay_logo.jpg.gif (ksk_logo.gif)

Edited by Loup Gris

icon4.png@aydeezy A Y D E E Z Y icon5.pngaydeezyturkey A Y D E E Z Y playstation-icon.pngAteshAhmedovic

Pour Konya, Altay et KSK faudrait vraiment que t'es la poisse s'ils remontent pas car ce sont 3 des 4 clubs à jouer les play-offs :ninja: peut-être que ce sera Adana.

J'espère aussi Konya ou Altay.

Spoiler

"SO MANY BOOKS, SO LITTLE TIME." - FRANK ZAPPA

Et voilà... Konya :)

icon4.png@aydeezy A Y D E E Z Y icon5.pngaydeezyturkey A Y D E E Z Y playstation-icon.pngAteshAhmedovic

Cette saison j'aimerai voir

Samsun, Giresun et Altay en Süperlig.

Je voulais Samsun Giresun et Altay en D1 mais pour l'instant seul Samsun a l'air de s'accrocher.

Tu te rend compte 2 clubs de Kayseri l'année prochaine ? une première.

Et Rize, Samsun, Karabük, Trabzon ... 4 clubs de la mer noire. Dont 2 rivaux Rize - Trabzon et Samsun - Trabzon :wub:

Tu te rend compte 2 clubs de Kayseri l'année prochaine ? une première.

Et Rize, Samsun, Karabük, Trabzon ... 4 clubs de la mer noire. Dont 2 rivaux Rize - Trabzon et Samsun - Trabzon :wub:

4 voir 5 ans avant il y avait déjà eu c'est deux club en TSL mais sa durée malheureusement que 2 saison :confused:

007qg.png