Jump to content
Sign in to follow this  
BesiktasCarsi

Adanademirspor Joue En Amical Contre Livourne

Recommended Posts

1233051037-1.jpg

AdanaDemirspor était il y a 10 ans en Süperlig, depuis le club a chuté et est aujourd'hui en D3.

Le club reste néanmoins très populaire dans la région d'Adana. Demain AdanaDemirspor accueillera Livourne pour un amical exeptionnel. Livourne qui est, comme AdanaDemir, un club d'ouvriers dont les supporters sont plutôt catalogués "de gauche". AdanaDemirSpor est à l'origine de cette initiative.

Les supporters des deux clubs ont tissés des liens assez forts via internet et on attend que le stade 5 ocak soit full demain soir.

">
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

">
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

">

">

">

">

S'ils ont mangé du Adana Kebap trop épicé, il vont avoir la chiasse le italiens! Une tactique comme une autre d'affaiblir l'adversaire ;)

galatasaray-icon.png

Fuck you Lazio :lol: je vais à commencer à aimer Livorno moi :D mais quel était au juste le but de ce match ? Et vous connaissez le score ?

"Laisse le flingue, prends les cannellonis." - Peter Clemenza

Je crois que ça a fait 0-0.

Sinon je sais pas si il y avait un but précis à ce match. Livourne a fait deux matchs en Turquie je crois, ils ont sans doute profiter pour jouer contre une équipe avec des supporters "proches".

mc8d67c19a0f04ac7907b64.gif

Celtic Adana'ya geliyor

25 Eylül 2009

İtalyan Seri A takımı Livorno'yu Adana'da ağırlayan ve yapılan özel maçla futbolda ırkçılığa, endüstriyel futbolun yarattığı sorunlara karşı olduğunu dile getiren Adana Demirspor, yine aynı içerikle dev bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor.

Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'na katılan Adana Demirspor Başkanı Bekir Çınar, "Devre arasında Adana'da futboldaki muhalif sesler olarak bilinen Livorno, Celtic, Marsilya, AEK, ve St.Pauli gibi Avrupa'nın önemli takımlarının katılacağı bir turnuva düzenleyeceklerini söyledi.

Adana Demirspor Başkanı Bekir Çınar, Livorno ile yaptıkları özel maçın "Futbolda şiddete, ırkçılığa ve endüstriyel futbolun yarattığı sorunlara karşı anlamlı bir tepki olduğnu dile getirerek, bu önemli organizyonun yansımalarını çok iyi olduğunu belirtti ve dev bir organizosyonun müjdesini verdi.

Adana Demirspor devre arasında, kendisiyle aynı felsefeyi taşıyan Livono, Celtic, Marsiyla, AEK ve St.Pauli gibi Avrupa'daki önemli takımların katılacağı dev bir organizasyon düzenleyecek.

Başkan Bekir Çınar, "Livorno ve St.Pauli kulüpleri bu teklifi kabul ettiler. Diğer kulüplerle yaptığımız ön görüşmeler çok olumlu oldu. Adana sıcak bir iklim olması nedeniyle devre arası kamp çalışmaları için çok uygun... Tesis bakımından yeterliyiz. Mükemmel otellerimiz var. Bu turnuvayla hem felsefi duruşumuzu göstereceğiz. Hem de Adana'nın devre arası kamp çalışmaları için Antalya kadar yeterli olduğunu ispatlayacağız" dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/12551839.asp?gid=229

Un tournoi est en cours d'organisation pour la trêve hivernal. Organisé par Adana Demir, le tournoi devrait accueillir des équipes du calibre du Celtic, Livourne,l'AEK Athènes, l'OM ou St.Pauli !

A.Demirspor'da istifa bombardımanı!

A.Demirspor'da istifa bombardımanı! A.Demirspor'da kulüp başkanı Bekir Çınar ile yönetim kurulu üyeleri ve teknik direktör Abdulkerim Durmaz, Kahramanmaraşspor yenilgisinin ardından görevlerinden istifa ettiklerini açıkladı.

Bekir Çınar, Kahramanmaraşspor maçı sonrasında, yönetim kurulu üyeleriyle statta düzenlediği basın toplantısında, ilk yarı iyi oynadıklarını, ancak ikinci yarıdaki gollerle sahadan 4-3 mağlup ayrıldıklarını belirtti.

Maçın hakemini de eleştiren ve aldıkları kararda yenilginin etkisinin bulunmadığını ifade eden Çınar, ''Verilen sözler tutulmadı. Biz yeri geldi cebimizden para verdik. Bize bir grup taraftar sürekli küfrediyordu. Şimdi gelsin onlar yeni yönetim kurulu üyeleri ve teknik direktör bulsunlar. Biz artık yokuz'' dedi.

Çınar ayrıca, yarından itibaren kongre çalışmalarına başlayacaklarını kaydederek, futbolculara ödemelerini yapacaklarını sözlerine ekledi.

Teknik direktör Durmaz da 8 aydır Adana Demirspor'da görev yaptığını hatırlatarak, takımı çok kötü durumda devraldığını ifade etti.

Taraftarlar arasında bir grubun sürekli olarak kendisini hedef gösterdiğini savunan Durmaz, şunları söyledi:

''Beni istemeyenlerin istedikleri oldu. Ben zaten 3-4 hafta önce de bunu düşünüyordum. Yönetim bırakmasa bile benim bu maçtan sonra istifa etmem gerekirdi. Çünkü bu maçın tüm sorumluluğu bana ait.''

Ajansspor.com

blackcloudsoveralisamiy.jpg